DRODZY MIESZKAŃCY,
Serdecznie zapraszamy do drugiego etapu konkursu. Kapituła konkursowa zakwalifikowała 42 kandydatów - po trzech kandydatów z każdej gminy do tytułu Perła Sportu i Turystyki 2021 r.

Głosowanie trwa do dnia 14.03.2020 r. do godz. 12:00. Głosy oddane po tym terminie nie będą brane pod uwagę w obliczaniu jego wyniku.

Linki do głosowania znajdziecie Państwo przy szczegółowym opisie kandydata. Dopuszczone są dwie formy głosowania poprzez ankiety na www oraz poprzez polubienie postu na Fun Page konkursu.

Poniżej prezentujemy kandydatów w podziale na powiaty.

POWIAT PIASECZYŃSKI

GMINA GÓRA KALWARIA

KANDYDAT NR 01

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Stanisław Nowicki - Fight Club Centrum Tang Soo Do

KANDYDAT NR 02

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Orzeł Baniocha: klub piłkarski z Góry Kalwarii

KANDYDAT NR 03

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Piaseczyńskie WOPR

GMINA KONSTANCIN-JEZIORNA

KANDYDAT NR 04

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Wiktoria Dąbrowska

KANDYDAT NR 05

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Krzysztof Romicki

KANDYDAT NR 06

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

IKS Konstancin Integracyjny Klub Sportowy

GMINA LESZNOWOLA

KANDYDAT NR 07

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing

KANDYDAT NR 09

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Bieg po Dynię

GMINA PIASECZNO

KANDYDAT NR 10

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Dariusz Kasprzyk trener BJJ klub Ipanema

KANDYDAT NR 11

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Aleksandra Płocińska

KANDYDAT NR 12

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

UKS Return Piaseczno

GMINA PRAŻMÓW

KANDYDAT NR 13

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Mecz Samorządowcy kontra Lokalni Przedsiębiorcy o Puchar Ryxa

KANDYDAT NR 14

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

VIII Bieg Św., Franciszka

KANDYDAT NR 15

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Uwielińska Drużyna Badmintona

GMINA TARCZYN

KANDYDAT NR 16

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Anika Tokarska

KANDYDAT NR 17

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Kino plenerowe w Tarczynie

KANDYDAT NR 18

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Instruktorka fitness Małgorzata Szymczak

POWIAT GRODZISKI

GMINA GRODZISK

KANDYDAT NR 19

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

GKK OPTY MAZOWSZE Grodzisk Mazowiecki

KANDYDAT NR 20

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

KANDYDAT NR 21

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Dogoń Grodzisk Mazowiecki

GMINA MILANÓWEK

KANDYDAT NR 22

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Ścieżki Milanówka – gra terenowa

KANDYDAT NR 23

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

UKS MTE Milanówek

KANDYDAT NR 24

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Klub Sportowy „Milan” Milanówek

GMINA ŻABIA WOLA

KANDYDAT NR 25

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Uczniowski Klub Sportowy Rekin Team

KANDYDAT NR 27

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Żelechów

POWIAT PRUSZKOWSKI

GMINA BRWINÓW

KANDYDAT NR 28

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów

KANDYDAT NR 29

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

UKS Otrębusy

KANDYDAT NR 30

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Wake Family w Brwinowie

GMINA MICHAŁOWICE

KANDYDAT NR 31

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Półmaraton Lasy nad Utratą

KANDYDAT NR 33

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

UKS Akademia Koszykówki Komorów

GMINA NADARZYN

KANDYDAT NR 34

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Sekcja siatkówki GLKS Nadarzyn

KANDYDAT NR 35

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Klub Sportowy „Czarne lwy” taekwondo olimpijskie

KANDYDAT NR 36

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Aneta Krzemińska, trenerka siatkówki plażowej i halowej

GMINA PRUSZKÓW

KANDYDAT NR 37

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Studio Tańca Jazz Pruszków - KS Gold Sport

KANDYDAT NR 38

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Znicz Pruszków

KANDYDAT NR 39

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

BUKS Pruszków

GMINA RASZYN

KANDYDAT NR 40

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Anna Nurkiewicz

KANDYDAT NR 41

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Antoni Jakubiec

KANDYDAT NR 42

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2021

Aleksandra Polańska