Kategoria

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

Numer kandydata

GM-PP-03

Powiat - gmina

GRODZISKI - GRODZISK MAZOWIECKI

FORMY GŁOSOWANIA

Oddaj głos przez formularz ankietowy
Oddaj głos przez stronę społecznościową

Głos można oddać za pomocą kliknięcia przycisku „Polub”.

Opis

Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS jest liderem wśród szkół nauki jazdy na Mazowszu. Działa na terenie powiatu grodziskiego i pruszkowskiego prowadząc 2 szkoły jazdy – w Grodzisku Mazowieckim i w Brwinowie. Nieustannie modernizuje swoją ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców.

 

W 2022 r. firma zakupiła 3 nowe samochody szkoleniowe, w tym 1 automat z silnikiem hybrydowym – to pierwsze tego typu auto szkoleniowe i egzaminacyjne w regionie oraz zupełnie nowa jakość na rynku usług. Firma posiada własne auta egzaminacyjne, w tym automat hybrydę. Jako pierwszy OSK w powiecie grodziskim wprowadziła do oferty e-learning, własne samochody egzaminacyjne, możliwość nauki jazdy, a następnie zdawania egzaminów państwowych na własnych samochodach szkoły wraz z indywidualną opieką instruktora w czasie wyjazdu na egzamin. Szkoła prowadzi kursy nauki jazdy z teorią w trybie stacjonarnym lub e-learning, a także doszkolenia i pomoc w odzyskiwaniu utraconego prawa jazdy. Firma bardzo elastycznie dostosowuje swoje usługi do bieżących potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców organizując kursy poranne, wieczorowe, weekendowe, feryjne przyspieszone, wakacyjne przyspieszone, przez Internet. Wszystkie usługi oferowane są w j. polskim, angielskim lub ukraińskim. Ośrodek stara się oferować usługi jakości premium każdemu swojemu klientowi. Jako jedyny OSK w regionie szkoli z powodzeniem osoby z autyzmem i zespołem Aspergera – osoby, których żadna inna szkoła nie chciała się podjąć szkolenia lub bardzo szybko ze szkolenia rezygnowała. Właściciel L MASTERS, Antoni Jurczak, wyszkolił te osoby w minimalnym czasie szkolenia (zaledwie 30 godzin jazd) i kursanci ci za pierwszym podejściem zdali egzaminy na prawo jazdy. To ogromny sukces i bezcenna informacja dla osób chorych, dająca im nadzieję na możliwość uzyskania upragnionego prawa jazdy. Firma z sukcesami szkoli również seniorów 60+. Właściciel firmy poczuwa się do wielkiej odpowiedzialności za jakość szkolenia każdej przyjętej osoby. Misją firmy jest „wypuszczanie” w świat najlepszych kierowców, świadomych, odpowiedzialnych, prezentujących najlepsze standardy jazdy i zachowania na drodze, a także zwiększenie bezpieczeństwa na mazowieckich drogach. Firma dąży do wymiany wszystkich swoich samochodów szkoleniowych i egzaminacyjnych na hybrydowe i elektryczne, jako lider proekologicznej działalności na mazowieckim rynku nauki jazdy.

Zdjęcia kandydata
Więcej informacji o kandydacie

Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS zostało podwójnym laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL na Mazowszu 2022 – największego plebiscytu motoryzacyjnego w Polsce. Organizatorem plebiscytu jest Polska Press Grupa, wydawca m.in. „Polska Times” (obecnie i.pl), a ogólnopolskim partnerem jest renomowana marka PLATINUM ORLEN OIL.

 

Szkoła zdobyła tytuły:

 

– Szkoła Jazdy Roku 2022 w Regionie Warszawskim Zachodnim  (powiaty: grodziski, grójecki, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, warszawski zachodni, żyrardowski) – I miejsce oraz

 

– Szkoła Jazdy Roku 2022 w Województwie Mazowieckim – II miejsce,

 

– Laureat plebiscytu Orły Nauki Jazdy w latach 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 – od tat niezmiennie I miejsca, najwyższe odznaczenia GOLD.

* https://www.orlynaukijazdy.pl/city-6723-grodzisk-mazowiecki

 

– Laureat największego rankingu szkół jazdy w Polsce SuperPrawoJazdy.pl w Grodzisku Mazowieckim oraz w Brwinowie – od lat niezmiennie na I miejscu.

* https://www.superprawojazdy.pl/grodzisk-mazowiecki.htm

* https://www.superprawojazdy.pl/brwinow.htm

 

 

Więcej informacji o szkole:

www.Lmasters.pl

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057414671649

tel. 666 555 822

 

Adresy szkół nauki jazdy:

Grodzisk Maz., ul. 11 Listopada 39, I piętro

Brwinów, ul. Rynek 4

Materiały wideo kandydata

SPONSORZY

Kocham Skakać
Krówki Milanowskie
DeSilva

ORGANIZATORZY

Inkubator Inicjatyw Lokalnych
Gmina Wiązowna
Gmina Sobienie-Jeziory
Gmina Otwock
Gmina Osieck
Gmina Kołbiel
Gmina Karczew
Gmina Józefów
Gmina Celestynów
Powiat Otwocki
Powiat Piaseczyński
Michałowice
Baranów
Milanówek
Podkowa leśna
Brwinów
Żabia Wola
Raszyn
Pruszków
Powiat Pruszkowski

PATRONI MEDIALNI

Inkubator Inicjatyw Lokalnych
Radio Bogoria
Przegląd Sieć Tygodników Lokalnych
Przegląd Otwocki
ITV NADARZYN
Przegląd Regionalny
Przeglad Piaseczyński