Szanowni Państwo,

Jesteśmy już na ostatnim etapie przyjmowania zgłoszeń do naszego Plebiscytu „Perły Mazowsza”. Chcielibyśmy podzielić się z Wami krótkim sprawozdaniem odnośnie zebranych formularzy dotyczących Kandydatów w poszczególnych kategoriach Konkursu.

Sytuacja wygląda następująco :

Zdecydowaną przewagę nad pozostałymi ma Powiat Piaseczyński, a konkretnie gmina Piaseczno, Lesznowola oraz Konstancin Jeziorna. W tym przypadku ilość osób zgłaszających równoważy się w zasadzie w poszczególnych kategoriach. Mając na uwadze, że codziennie przybywa coraz więcej zgłoszeń, sytuacja może ulec oczywiście diametralnej zmianie.

W odniesieniu do Gminy Tarczyn, tutaj liczymy na więcej zgłoszeń z każdej kategorii. Mając na uwadze, że dokładamy wszelkich starań w celu nagłośnienia Plebiscytu w mediach a co za tym idzie dotarcia do jak największej liczby odbiorców, liczymy na to, że jeszcze uda nam się zachęcić mieszkańców Tarczyna do aktywnego udziału.

Na drugim miejscu uplasował się Powiat Pruszkowski, najwięcej zgłoszeń na dzień dzisiejszy otrzymaliśmy z Gmin: Nadarzyn oraz Pruszków.

W przypadku Powiatu Grodziskiego ilość zgłoszeń jest porównywalna w każdej z poszczególnych Gmin.

Biorąc pod uwagę, że zbliża się weekend jesteśmy pełni nadziei, że statystyki ulegną zmianie ponieważ zauważyliśmy rosnącą tendencję do intensyfikacji zgłoszeń w dni wolne.

Prowadzimy na bieżąco ewidencję zgłoszeń o czym będziemy Państwa informować.

W dniu dzisiejszym wyłonimy kolejnych laureatów tygodnia i rozdamy nagrody ufundowane przez naszych Sponsorów.