Perły Mazowsza Sport
Perły Mazowsza Sport 2015

Fot. Archiwum Perły Mazowsza 2015

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI 2019

W każdej z gmin, które współorganizują konkurs, zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają sportowcy, kluby sportowe, trenerzy, którzy otrzymają najwięcej głosów i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców i przelicznika zamieszczonego w regulaminie konkursu zostanie wyłoniona Perła Sportu. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2020 r.).

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?

W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca bądź ofertę turystyczną mogą wziąć udział promotorzy sportu, kluby lub drużyny sportowe, sekcje sportowe jak i również trenerzy oraz miejsca, dania lokalne, oferty turystyczne.

Kto waszym zdaniem powinien otrzymać takie wyróżnienie? Zapraszamy do zgłaszania kandydatur.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?

Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić siebie, klub sportowy, trenera lub sportowca, który według ciebie zasługuje na specjalne wyróżnienie, a także wyjątkowe miejsce, danie, ofertę turystyczną, którą Twoim zdaniem należy wyróżnić.

JAK MOŻNA ZGŁOSIĆ?

JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?

– DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH

Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą sportowca lub ofertę turystyczną do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek.

– DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH

Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowanych sportowców i oferty turystyczne – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

– DLA ZWYCIĘZCÓW

Laureaci w kategorii „Perła Sportu 2019” otrzymają pakiet promocyjny o wartości 500 zł netto zgodnie z aktualnym cennikiem „Przeglądu Piaseczyńskiego” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Laureaci gminnych nagród powalczą o tytuł PERŁY SPORTU I TURYSTYKI POWIATU, która otrzyma nagrodę główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” i „Przeglądu Regionalnego” w postaci pakietu promocyjnego o wartości  2 000 zł zgodnie z aktualnym cennikiem oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Zwycięzca Perły Mazowsza w kategorii SPORT I TURYSTYKA otrzyma główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” i „Przeglądu Regionalnego” – pakiet promocyjny o wartości 3 000 zł zgodnie z aktualnym cennikiem oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

HARMONOGRAM

  • 23 października 2019 r. – ogłoszenie konkursu,
  • 23 października 2019 r. godz. 08:00 – 8 grudnia 2019 r. godz. 23:59 – zbieranie zgłoszeń,
  • 12 grudnia 2019 r. – spotkanie Kapituły,
  • 18 grudnia 2019 r. godz. 08:00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania,
  • 21 lutego 2020 r. godz. 12:00 – zakończenie głosowania,
  • luty/marzec 2020 r. – uroczysta gala wręczenia nagród.

CEL AKCJI

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie, najpopularniejszych wydarzeń promocyjnych oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.