Perły Mazowsza Sport
Perły Mazowsza Sport 2015

Fot. Archiwum Perły Mazowsza 2015

PERŁA SPORTU I TURYSTYKI

W każdej z gmin, które współorganizują konkurs, zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają sportowcy, kluby sportowe, trenerzy, którzy otrzymają najwięcej głosów i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców zostanie wyłoniona Perła Sportu. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2022 r.).KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?

W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca bądź ofertę turystyczną mogą wziąć udział promotorzy sportu, kluby lub drużyny sportowe, sekcje sportowe jak i również trenerzy oraz miejsca, dania lokalne, oferty turystyczne.

Kto waszym zdaniem powinien otrzymać takie wyróżnienie? Zapraszamy do zgłaszania kandydatur.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?

Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić siebie, klub sportowy, trenera lub sportowca, który według ciebie zasługuje na specjalne wyróżnienie, a także wyjątkowe miejsce, danie, ofertę turystyczną, którą Twoim zdaniem należy wyróżnić.

JAK MOŻNA ZGŁOSIĆ?

HARMONOGRAM

  • 30 listopada 2022 r. – ogłoszenie konkursu, przyjmowanie zgłoszeń
  • 31 grudnia 2022 r. godz. 23:59 – Zakończenie etapu przyjmowania zgłoszeń,
  • 02-01-2023 – 12-01-2023 – spotkanie Kapituły,
  • 02 Luty 2023 r. godz. 08:00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania,
  • 16 marca 2023 r. godz. 12:00 – zakończenie głosowania,
  •  marzec – kwiecień 2023 r. – uroczysta gala wręczenia nagród

CEL AKCJI

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie, najpopularniejszych wydarzeń promocyjnych oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.

JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?

– DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH

Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą sportowca lub ofertę turystyczną do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek.

– DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH

Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowanych sportowców i oferty turystyczne – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

– DLA ZWYCIĘZCÓW

Laureaci w kategorii „Perła Sportu” otrzymają czek o wartości 500 zł netto

Perła Gminy w kategorii Sport i Turystykana produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Laureaci gminnych nagród powalczą o tytuł Perły Sportu i Turystyki Powiatu, która otrzyma czek o wartości  2 000 zł

Perła Powiatu w Kategorii Sport i Turystykana produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Zwycięzca w kategorii SPORT I TURYSTYKA otrzyma nagrodę główną Perłę Mazowsza wraz z czekiem o wartości 3000 zł

Perła Mazowsza w kategorii Sport i Turystykana produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny”  oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.