Perły Mazowsza Przedsiębiorstwo
Perły Mazowsza Przedsiębiorstwo 2015

Fot. Archiwum Perły Mazowsza 2015

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019

W każdej z gmin współorganizujących Konkurs zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają firmy, które otrzymają najwięcej głosów Kapituły Konkursowej i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców i przelicznika zamieszczonego w regulaminie konkursu zostanie wyłoniona Perła Przedsiębiorczości. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2020 r.)

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?

Udział w konkursie Perły Mazowsza mogą wziąć podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?

Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić swoją firmę, znajomego, firmę, z którą współpracowałeś i uważasz, że zasługuje na wyróżnienie.

JAK MOŻNA ZGŁOSIĆ?

JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?

– DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH

Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą firmę do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek.

– DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH

Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowane firmy – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

– DLA ZWYCIĘZCÓW

Laureaci w kategorii „Perła Przedsiębiorczości 2019” otrzymają pakiet promocyjny o wartości 1 000 zł netto zgodnie z aktualnym cennikiem „Przeglądu Piaseczyńskiego” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Wśród laureatów zostanie wyłoniona PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU, która otrzyma nagrodę główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” i „Przeglądu Regionalnego” w postaci pakietu promocyjnego o wartości  3 000 zł zgodnie z aktualnym cennikiem oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Laureaci Pereł Przedsiębiorczości Powiatu wezmą udział w walce o tytuł Perły Mazowsza w kategorii Przedsiębiorczość. Nagrodą główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” i „Przeglądu Regionalnego” jest pakiet promocyjny o wartości 5 000 zł zgodnie z aktualnym cennikiem oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

HARMONOGRAM

  • 23 października 2019 r. – ogłoszenie konkursu,
  • 23 października 2019 r. godz. 08:00 – 8 grudnia 2019 r. godz. 23:59 – zbieranie zgłoszeń,
  • 12 grudnia 2019 r. – spotkanie Kapituły,
  • 18 grudnia 2019 r. godz. 08:00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania,
  • 21 lutego 2020 r. godz. 12:00 – zakończenie głosowania,
  • luty/marzec 2020 r. – uroczysta gala wręczenia nagród.

CEL AKCJI

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najpopularniejszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń kulturalnych lub ofert turystycznych w regionie  oraz najpopularniejszych  sportowców/klubów/trenerów.