Perły Mazowsza Przedsiębiorstwo
Perły Mazowsza Przedsiębiorstwo 2015

Fot. Archiwum Perły Mazowsza 2015

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2021

W każdej z gmin współorganizujących Konkurs zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają firmy, które otrzymają najwięcej głosów Kapituły Konkursowej i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców zostanie wyłoniona Perła Przedsiębiorczości. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2022 r.)

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?

Udział w konkursie Perły Mazowsza mogą wziąć podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne.

KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?

Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić swoją firmę, znajomego, firmę, z którą współpracowałeś i uważasz, że zasługuje na wyróżnienie.

JAK MOŻNA ZGŁOSIĆ?

HARMONOGRAM

  • 17 Listopad – ogłoszenie konkursu
  • 17 Listopad godz. 08.00 – 15 grudnia godz. 23.59 – zbieranie zgłoszeń
  • 16 – 22 grudnia – spotkanie Kapituły
  • 05 stycznia godz. 08.00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania
  • 21 lutego godz. 12.00 – zakończenie głosowania
  • Luty / Marzec – uroczysta gala wręczenia nagród

CEL AKCJI

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najpopularniejszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń kulturalnych lub ofert turystycznych w regionie  oraz najpopularniejszych  sportowców/klubów/trenerów.

JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?

– DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH

Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą firmę do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek.

– DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH

Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowane firmy – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

– DLA ZWYCIĘZCÓW

Laureaci w kategorii „Perła Przedsiębiorczości 2021” otrzymają otrzymają czek o wartości 1000 zł netto

na produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Wśród laureatów zostanie wyłoniona „Perła Przedsiębiorczości Powiatu”, która otrzyma czek o wartości 3 000 zł

na produkty oferowane przez „Przegląd Piaseczyński” i „Przegląd Regionalny” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Laureaci Pereł Przedsiębiorczości Powiatu wezmą udział w walce o tytuł „Perły Mazowsza” w kategorii Przedsiębiorczość. Nagrodą główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” i „Przeglądu Regionalnego” jest czek o wartości 5 000 zł

oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.